Kamenárstvo ISPA Prešov má vo svojej ponuke všetky typy pomníkov - od jednopomníkov, cez dvojpomníky, americké pomníky, urnové pomníky až po detské pomníky. Taktiež ponúkame prekrývanie starých pomníkov žulovými doskami. Pomníky sú vyrábané z kvalitnej leštenej žuly, alebo iných typov kameňa podľa priania zákazníka.

klasicky pomnik

Jednopomníky

Jenopomníky sú najobľúbenejším typom ponúkaných pomníkov. Sú vhodné pre jednoosobové hroby, ale aj viacúrovňové hroby, pričom sa využije iba jedno hrobové miesto. Ponúkame ich v rôznych štandardných tvaroch pomníkov, ale aj atypických prevedeniach pomníka podľa predstáv zákazníka.

Realizácie jednopomníkov

dvojpomnik

Dvojpomníky

Dvojpomníky alebo spoločné hroby pre manželov sú preferovaným typom pomníkov v prípade, že na hrobové miesto je dostatok priestoru, resp. je riešené ako viacúrovňová rodinná hrobka. Tento typ pomníka je dodávaný podobne ako jednopomníky v prevedení leštenej žuly, so spoločnou nápisnou tabuľou pre mená pozostalých.

Realizácie dvojpomníkov

americke pomniky

Americké pomníky

Americké pomníky sú v poslednej dobe obľúbeným typom pomníkov z dôvodu ich priestorovej nenáročnosti hrobového miesta. Vzhľadom k nariadeniam niektorých samospráv vo väčších miestach sú spolu s urnovými pomníkym jedinou alternatívou dostupného typu pomníka.

Realizácie amerických pomníkov

prekryvanie pomnikov

Prekrývanie starých pomníkov

Renovácie a prekrývanie starých pomníkov sú relatívne lacným riešením ako opraviť a skrášliť staré a poškodené pomníky. Možností ako renovovať starý pomník je viacero - novou nápisnou doskou, prekrytím rámu pomníka či kompletnou výmenou rámu a tela pomníka.

Realizácie prekrývaných pomníkov

detske pomniky

Detské pomníky

V ponuke nášho kamenárstva máme tiež detské pomníky v primeranej veľkosti v štandardných prevedeniach z leštenej žuly v rôznych farebných prevedeniach.

Realizácie detských pomníkov

urnove pomniky

Urnové pomníkov

Urnové pomníky sú modernou a kompaktnou alternatívou pomníkov. Sú mimoriadne obľúbené hlavne na mestských cintorínoch, kde je problém s hrobovými miestami. Svojou eleganciou a tvarmi v ničom nezaostávajú za americkými či klasikými pomníkmi.

Realizácie urnových pomníkov

Sledujte nás aj na Facebooku

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber newlettra a budete pravidelne informovaní o najnovších akciových ponukách.

Používaním stránok prevádzkovateľa ISPA Prešov, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií Prijať